Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pilkon


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Katarzyna

Katarzyna

    Knecht

  • Brotherhood
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisany 18 July 2018 - 09:13 AM

Pilkon - konwent fantastyki (podobny do Pyrkonu, ale na mniejszą skale - mniej denerwujących ludzi) 

 

8-9 września

 

Jest propozycja, aby wystąpić niestety za późno wzięliśmy się sprawę i na dzień dzisiejszy mamy zagwarantowane:

 

-posiłki

-picie/piwo

-zwrot kosztów dojazdów

-gadżety pilkonowe (koszulki, smycze itp.)

 

Jeśli chodzi o kasę za występ to obecnie budżet jest zamknięty i nie ma kasy, aby nam zapłacić. Organizator ze swojej strony obiecał poszukać oszczędności, aby parę stów nam dać, ale nie jest nam wstanie zagwarantować na 100%, że się uda. 

 

Z naszej strony rozstawiamy obóz i wystawiamy sprzęt. Co jakiś czas pokazujemy strzelanie z hakownic (podobnie jak na forcie/Widuchowej). Być może macie jakiś pomysł co możemy jeszcze zrobić?

 

(Pamiętajmy, że nie ma za to kasy więc nie ma co za dużo się wysilać, ale jeśli się zdecydujemy i pokażemy się z dobrej strony to jest potencjał, aby na przyszły rok zarobić porządną kasę)

 

Jeśli chodzi o teren jest  to w Pile, zamiejscowy ośrodek UAM, dużo miejsca i lasów, niedaleko jest LIDL. Będą normalne toalety i prysznice typu toi-toi, ale serdecznie zapraszam do siebie do domu można wziąć prysznic czy zanocować jeśli ktoś nie będzie chciał pod namiotem.

 

Moje pytanie czy chcemy i ile jest osób chętnych? Czekam na odp. do soboty. 



#2 Hubert

Hubert

    Administrator

  • Administrators
  • 128 postów

Napisany 18 July 2018 - 22:16 PM

Pierwsza sprawa dotycząca mnie ... niestety ten termin mam już zarezerwowany na wyjazd weselny.

Druga sprawa ... jeśli nadal byłby gwardyjny wyjazd to ... ludziki ... musi pojechać konkretna ilość osób (min 5) - do rozstawienia obozu i do pokazów strzelania wraz z narracją. Jeśli ma być to potencjał na przyszłość to musimy wypaść w miarę atrakcyjnie, faktycznie jako grupa która zajmuje się czarnoprochówką.

Trzy .... proch - tutaj też jestem za tym, że powinien być zwrot za proch albo dostarczony nam na imprezę (w razie czego to co nie wystrzelamy to oddajemy) - z tym że musi być wg naszej specyfikacji co do grubości, w co wątpię aby było dobrze załatwione. 



#3 Katarzyna

Katarzyna

    Knecht

  • Brotherhood
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisany 23 July 2018 - 10:09 AM

W takim razie temat zamykam. Może w przyszłym roku poruszymy temat wcześniej i uda się coś zarobić, spędzić fajnie czas. 






0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników